KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Oramat löst blad 14424391
nr 1442 4391
Oramat löst blad
Oidentifierad konstnär. Signerad, Rödkrita. Längd: 64 cm, djup: 49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:43:32
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr